دوئل عشقی و جنایتی هولناک بر سر نرگس دختر 16 ساله - کلبه تنهایی دانشجویان
X
تبلیغات
رایتل

  

 درگیری دو پسر جوان بر سر صحبت کردن با دختر نوجوان با قتل یکی از آنها پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه چهارشنبه ماموران پلیس آگاهی در جریان درگیری خونین دو پسر جوان در یکی از شهرک های مشهد قرار گرفتند.تیم جنایی پس از حضور در محل درگیری با پیکر پسر جوانی روبرو شدند که بر اثر اصابت ضربه کارد به گردنش جان باخته بود.
 

 

دوئل عشقی و جنایتی هولناک بر سر نرگس دختر 16 ساله 

 

در ادامه با حضور قاضی موحدی راد ، بازپرس جنایی مشهد تحقیقات برای کشف راز این جنایت آغاز شد. ماموران در جریان تحقیق از شاهدان دریافتند قاتل در حال صحبت با دختر نوجوانی بود که مقتول به آنها اعتراض کرد و درگیری آنها این جنایت را رقم زد.

با کشف این سرنخ دختر 16 ساله به نام نرگس شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی ها گفت : مدتی بود با مقتول دوست بودم . شب حادثه در حال گذر از خیابان بودم که یکی از پسرهای محله مزاحمم شد. در این لحظه مقتول سررسید و با پسر مزاحم درگیر شد. بعد از دقایقی دیدم دوستم غرق در خون روی زمین افتاد. قاتل هم از محل گریخت.

با شناسایی هویت قاتل ماموران محل های اختفای او را زیر نظر گرفته و روز پنجشنبه موفق به دستگیری او شدند. متهم پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشود و گفت : شب حادثه در حال صحبت با نرگس بودم که مقتول دخالت کرد . ابتدا او مرا کتک زد من هم عصبانی شده و با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای به گردنش زدم.

پس از تحقیقات مقدماتی با دستور بازپرس جنایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد