داوران بی‌انگیزه ایرانی در کنار لیونل مسی (+عکس) - کلبه تنهایی دانشجویان
X
تبلیغات
رایتل


 قضاوت این مسابقه را داوران ایرانی بر عهده داشتند سعید بخشی زاده، داود رفعتی، سعید علی نژادیان و محسن قهرمانی که سه تن از این نفرات در حال حاضر در لیست بین المللی حضور ندارند.

فارس: داوران ایرانی که سال گذشته بازی دوستانه آرژانتین و نیجریه را قضاوت کرده‌اند امسال به دلیل


خروج از فهرست بین‌المللی بی‌انگیزه شده‌اند.


 


سال گذشته تیم داوری از ایران بازی دوستانه آرژانتین و نیجریه را قضاوت کرد. مسابقه ای که با پیروزی 2 بر صفر به نفع تیم آرژانتین به پایان رسید.

قضاوت این مسابقه را داوران ایرانی بر عهده داشتند سعید بخشی زاده، داود رفعتی، سعید علی نژادیان و محسن قهرمانی که سه تن از این نفرات در حال حاضر در لیست بین المللی حضور ندارند.یکی از داواران پیشکسوتان داوری که نمی خواست نامی از او برده شود با ارسال این عکس به خبرگزاری فارس گفت: فیفا به مهارت و استعداد داوران ایرانی اعتماد دارد و قضاوت مسابقه بسیار بزرگی را به داوران کشورمان واگذار می کند اما متاسفانه اختلاف بین جامعه داوری و سرمایه سوزی در داوری فوتبال مثل سایر بخش ها تداوم دارد.

وی ادامه داد: پس از این مسابقه سایت های خبری آرژانتین از عملکرد فوق العاده تیم داوری بارها تمجید کردند. به خصوص در زمان به ثمر رسیدن دو گل آرژانتین از مهارت بالای این داوران در عدم اعلام آفساید و به ثمر رسیدن دو گل بسیار کلاسیک نوشتند، و در عوض ما بخشی زاده و قهرمانی را از لیست بین المللی خط زدیم و عرصه را به رفعتی بسیار تنگ کردیم و چنان بی انگیزه شد که عطایش را به لقایش بخشید و سعید علی نژادیان را نیز در لیست بین المللی ارتقا دادیم و از نفر ششم به هفتم سقوط کرد!

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد