یکی از مصدومان دبستان شین‌آباد درگذشت - کلبه تنهایی دانشجویان
X
تبلیغات
رایتلیکی از مصدومان دبستان شین‌آباد درگذشت


برای «سیران یگانه»، دختر ایران زمین که در مدرسه سوخت


نمی‌دانم که دخترک سرزمینم چه چهره زیبایی داشته و نمی‌دانم که سیران، انگبین کدامین خانواده


پیرانشهری بوده است؛ اما آقای وزیر، یک چیز را خوب می‌دانم. دخترکم آنگاه که در آن کلاس سرد و 


نمور بر نیمکت‌های نه آنچنانی می‌نشسته، آن گاه که سرما و بوی نفت را تحمل می‌کرده، در سر 


رؤیاهایی بزرگی می‌پرورانده است.


بر کوتاه بود و غم‌انگیز؛ نماینده پیرانشهر و سردشت مجلس شورای اسلامی گفت: «سیران یگانه» از مصدومان حادثه آتش‌سوزی دبستان شین‌آباد درگذشت.


به گزارش «تابناک»، شب گذشته، رسول خضری، نماینده پیرانشهر و سردشت ضمن بیان این خبر گفت: متأسفانه ساعتی پیش، یکی از مصدومین حادثه آتش‌سوزی دبستان «انقلاب اسلامی» روستای «شین‌آباد» به نام «سیران یگانه» در اثر شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی‌ درگذشت.

نمی‌دانم که دخترک سرزمینم چه چهره زیبایی داشته و نمی‌دانم که سیران، انگبین کدامین خانواده پیرانشهری بوده است؛ اما آقای وزیر، یک چیز را خوب می‌دانم. دخترکم آنگاه که در آن کلاس سرد و نمور بر نیمکت‌های نه آنچنانی می‌نشسته و آنگاه که سرما و بوی نفت را تحمل می‌کرده، در سر رؤیاهایی بزرگی می‌پرورانده است.خبر کوتاه بود و غم‌انگیز؛ نماینده پیرانشهر و سردشت مجلس شورای اسلامی گفت: «سیران یگانه» از مصدومان حادثه آتش‌سوزی دبستان شین‌آباد درگذشت.


به گزارش «تابناک»، شب گذشته، رسول خضری، نماینده پیرانشهر و سردشت ضمن بیان این خبر گفت: متأسفانه ساعتی پیش، یکی از مصدومین حادثه آتش‌سوزی دبستان «انقلاب اسلامی» روستای «شین‌آباد» به نام «سیران یگانه» در اثر شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی‌ درگذشت.

نمی‌دانم که دخترک سرزمینم چه چهره زیبایی داشته و نمی‌دانم که سیران، انگبین کدامین خانواده پیرانشهری بوده است؛ اما آقای وزیر، یک چیز را خوب می‌دانم. دخترکم آنگاه که در آن کلاس سرد و نمور بر نیمکت‌های نه آنچنانی می‌نشسته و آنگاه که سرما و بوی نفت را تحمل می‌کرده، در سر رؤیاهایی بزرگی می‌پرورانده است.

سیران این سرزمین، آرزو‌هایش را در اتاقی دنبال می‌کرده که دستگیره‌ای نداشته است. او فرداهای زیبای خود، خانواده و پیرانشهر را امید داشته است. اصلا شاید آقای وزیر، سیران ما در رویایش در آینده خود را وزیری می‌دیده که دیگر در مرگ هیچ دانش‌آموزی متهم و مقصر نباشد!
آقای وزیر، سپیده‏ فردای این سرزمین، سیرانی را کم دارد که بخشی از سرنوشت این مرز و بوم بود.

ما اهالی رسانه کاری از دستمان نمی‌آید! هر بار بر کوتاهی وزیر، وکیلی و مقامی خرده گرفتیم تا او متوجه مسئولیت باشد؛ اما با یک انگ سیاسی‌کاری، هر مسئولی در این مملکت دلسوزان و منتقدان را ساکت و نقص و عیب خود را پنهان می‌کند.

ما کاری از دستمان نمی‌آید! زین پس باید حرف آقای وزیر را گوش کنیم و تک تک مدارس را بگردیم و در صورت دیدن عیب و نقص به آقای وزیر هشدار دهیم!

ما کاری از دستمان نمی‌آید!

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد